درباره ما

آزمایشگاه سپاهان قیر چابهار با هدف بومی سازی فناوریهای نوین صنعت قیر و آسفالت توسط جمعی از متخصصین این صنعت و اساتید دانشگاه تاسیس گردیده و مجموعه ای کامل از بهترین برندهای دستگاه های آزمایشگاهی مربوط به آزمایش های قیر، قیر امولسیون،قیر محلول، آسفالت، میکروسرفیسینگ آسفالت سطحی و مکانیک خاک را گردآوری نموده است.

این آزمایشگاه دارای گواهینامه ISO17025 و گواهی آزمایشگاه همکار استاندارد بوده دارای توافقنامه همکاری با مرکز تحقیقات مدیریت تعمیر روسازی دانشگاه تربیت مدرس و همچنین همکاری سازنده با دانشکده عمران و حمل و نقل دانشگاه اصفهان می باشد.

آزمایشگاه سپاهان قیر چابهار مستقل بوده و وابستگی به تولید کننده خاصی ندارد لذا به عنوان مرجعی بی طرف برای کنترل کیفیت قیر های صادراتی و داخلی محسوب می گردد.

ارائه طرح اختلاط آسفالت حفاظتی ریزدانه (میکروسرفیسینگ) برای اولین بار در کشور توسط این آزمایشگاه انجام شده، کتاب جامعی در این خصوص با عنوان” کنترل و طرح اختلاط میکروسرفیسینگ” توسط متخصصین آزمایشگاه به چاپ رسیده است. امید است ارائه خدمات مذکور تاثیری هرچند کوچک در ارتقای کیفیت قیر و آسفالت کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

کتاب های نوشته شده توسط ما